Yağ Yakımı İçin AOD-9604 Peptid

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Yağ Yakımı İçin AOD-9604 Peptid

AOD-9604 ( N-terminusuna bir tirozin eklenmiş olan HGH kalıntıları 177-191) kesinlikle sıçanlarda ve farelerde yağ kaybını teşvik eder. Bilindiği kadarıyla, beta-3 reseptörlerinin sayısını ve aktivitesini arttırarak onlarla çalışır.

Bu türlerde, beta-3 reseptörleri genel metabolizma ile çok yüksek oranda ilişkilidir. İnsanlarda, alakalılık çok değildir.

Dolayısıyla, etki mekanizması çok umut vericidir, ancak en azından bir miktar etki imkânı bırakır.

İn vitro insan hücrelerinde (yaşayan bir kişide olduğu gibi hücre kültüründe), AOD-9604, obez yağ hücrelerinde lipoliz geliştirdi, ancak normal yağ hücrelerinde yükselmedi. Bu da, en azından obez olmayan insan kullanıcısı için umut verici değil.

Metabolik İlaç Geliştiren şirket, günde 1 mg az miktarda yağ kaybı gösterdi ancak gerçekten başka bir dozda vermediğini gösteren küçük bir erken çalışma yaptı. Daha yüksek dozlarda ölçülen etki daha azdı. Toplamda şirket en az altı çalışma yaptı. Çalışmalardan beşinin baş araştırmacısı Dr Gary Wittert’e göre sonuçlar eşit derecede negatifti.

Şirket, 2007’de AOD-9604’ün 50 milyon dolar harcadıktan sonra bir yağ kaybı ilaç olarak geliştirilmesinden vazgeçti.

Steroid Kür Reklam

Bileşiğin etkisi hakkında doğrudan kişisel raporum yok. İnternette ortaya konan birkaç rapor var, ancak bu bulguları diğerlerinden özetlemek için daha iyi bir yeteneğe sahip değilim ve genelde bunun dışında gitmiyorum, tabii ki açık ve geniş bir sonuç cesedi olduğunda kimlik doğrulaması yapıyorum . Burada böyle değil ve ne var, kesinlikle bir sonraki merak olma yönünde değil.

Eşyaların etkisi olabilir mi? Olabilir. Bazen, resmi bir çalışmada istatistiksel olarak anlamlı olan küçük bir etki ölçmek zordur.

Fiyatına değer mi? Neredeyse kesinlikle değil.

Yağ kaybında büyük bir fark yaratma olasılığı var mı? Kanıt o olmayacak olmasıdır.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.