Steroid Kürleri Zararları

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Steroid Kürleri Zararları

Steroid kürü kullanan amatör ve serbest sporcuların göz önüne alınabilecek düzeyde bir dezavantajı bulunuyor. Bu dezavantaj steroidin yalnızca kasları gelişimine katkıda bulunması oluyor. Bu yazımızda sizlere Steroid kürleri zararlarından biraz bahsedeceğiz. Steroidlerin faydası olduğu gibi de zararı yok değildir. Steroid ile beraber kaslar büyür ancak kası kemiğe bağlayan tendonlarda bir gelişme meydana gelmez. Bundan dolayı steroid kullanımı yapan bir sporcu kendi gücünde ve doğal yaşayan bir sporcu kadar yüksek ağırlıklarla çalışma gösteremez. Eğer kaslarım buna müsait diyerek aşırı kilolarla çalışmaya kalkarsa tendon kopması gibi sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalabilir. Bu sebeple steroid kullanan sporcular maksimumun altındaki ağırlıklarla sık tekrar ederek çalışmak zorundadır.

Steroidler vücuttaki kas kütlesini geliştirir. Ancak bu ürünü kullanmayı tercih eden sporcu yeterince antrenman yapmadığı için bir miktar yağlanmaya da yol açtığı gözlenmektedir. Yağlanmadan kurtulmak adına definisyon kürü diye adlandırılan başka sentetik maddeler de kullanmak b konuda sizin sağlığınız için önemli bir durum olacaktır. Neticede yapay madde kullanımı bir kısır döngü haline gelir. Steroid kürleri zararları olarak başta testislerde anormallikler ve sperm kalitesinde, azalma Uzun süre kullanıldığında böbrek ve karaciğer hasarları görülmesi, kalp kaslarında yorgunluk ve kalp krizi riski, ciltte gergin ama yıpranmış bir görüntü meydana gelmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Değişen hormon düzeni ve doğal olmayan bir maddenin vücuda aşırı bir şekilde dahil edilmesi ile beraberinde kanser görülme riski, kişide karşı cinsin bazı özelliklerinin görülmeye başlanması, normalin dışına çıkan hormon ve vücut yapısı sebebiyle daha gergin ve sorunlu bir psikolojiye girme gibi sorunları da beraberinde getirir.

Sonuç olarak bakacak olursan steroidler daha hızlı ve daha hacimli kas meydana gelmesinde büyük rol oynar. Ancak steroidler bunu tek başına gerçekleştiremez. Mutlaka sporcunun antrenman ve beslenmesine aşırı disiplin halinde olması gereklidir. Bunun yanı sıra steroid kullanımının çeşitli riskleri de mevcuttur. Steroid kürleri zararlarını sizlere aktardık. Bunların hepsinin araştırılıp daha sonra kullanma ya da kullanmama kararı verilmesini sizlere tavsiye ediyoruz.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.