Sahte Anabolik Steroid Tabletlerin Belirlenmesine Yönelik Evde Test Yöntemi

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Sahte Anabolik Steroid Tabletlerin Belirlenmesine Yönelik Evde Test Yöntemi

 “Analiz için onları göndermek zorunda kalmadan anabolik steroid tabletlerin sahte olup olmadığını anlayabilir miyim? Onlardan hiçbir sonuç farketmekten başka bir yolu var mı? “

Aslında bunun basit bir yolu var. Doğru steroidin var olup olmadığını söylemez ve bazı durumlarda bu madde bir steroid olmadığında bir madde olduğunu gösterecektir, ancak birçok durumda taklitlerle herhangi bir steroidin önemli bir miktarının bulunmadığını ispatlayacaktır .

İlk olarak, tabletleri makul derecede tamamen ezin. Çıplak asgari düzeyde, tabletlerin sayısı en az 20 mg steroid sağlamalıdır, ancak kaybı karşılayabiliyorsanız 50 veya 100 mg daha iyidir.

Sonra birkaç ons aseton ekleyin ve iyice karıştırın. Bir saat kadar bekleyin ve biraz vakit geçirin. Tekrar et. Aseton bir kahve filtresinden veya daha iyi bir filtreleme aleti vasıtasıyla boşaltılır ve filtrelenmiş aseton buharlaştırılır.

Kesinlikle hiçbir şey görünmüyorsa, tabletler kesinlikle steroid içermezdi. Veya kurtarılan madde miktarı öyle olması gerekenden belirgin bir şekilde daha az ise, tabletler daha az dozda alınmış olurlar.

Dozaj belirlemek isterseniz, makul derecede hassas tartım yapmaya yetecek kadar tablet kullanın ve bitkinlik için işlemi tekrarlayın. Başka bir deyişle, tozu filtre kağıdından alın ve ezme prosedürünü tekrarlayarak asetonla tekrar özütün. Filtre kağıdını da asetonda yıkayın. Kurumadan sonra, kurtarılan her şeyi daha önce kurtarılan tüm ürünlerle birleştirin. Hâlâ belirgin bir miktar kurtarılıncaya kadar tekrarlayın. Düzgün şekilde dozlandıysa, geri kazanılan miktar, etiket dozu kadar, tablet sayısı ile aynı olmalıdır.

Steroid Kür Reklam

Yine, prosedür, kurtarılan maddenin doğru steroid veya hatta steroid olup olmadığı konusunda size bilgi vermeyecektir. Fakat birkaç kez sahte ürünler aldım, her seferinde hiçbir şey bulunamadı.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.