Omuz Kasları Anatomi

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Anatomi dersi konu anlatımı omuz kasları anatomisinde musculus deltoideus ve teres major kasından ve işlevlerinden bahsettik

► Tüm Fitness Videoları:
► En Popüler Videolar:

Ücretsiz Abone Olun:
HakanFitness Uygulamasını İndirin:

İster evde ister salonda spor yapmak isteyenlerin öncelikle kendi vücutlarını çok iyi tanımaları gerekiyor. Vücut geliştirme ve fitness egzersizlerinde mevcut hareketin işlevinin ve hangi bölge kasları tarafından yaptırıldığının bilinmesi bilinçli bir antrenman için olmazsa olmazlar arasında sayılabilir.

Özellikle basit sertifika programlarında öğretilmeyen anatomi konusunda eksikliği olan antrenörler için bu videomuzu önerebilirim.

Omuz kasları anatomisindeki 6 adet kastan 4 tanesi ( supraspinatus, infraspinatus, teres minor, subscapularis ) daha önceki anatomi videolarımızdan rotator cuff kasları anatomisi videomuzda anlatıldığı için bu videomuzda anatomi konu anlatımı kasları olarak yalnızca deltoid kasını ve teres major kasını işleviyle birlikte anlattık.

Steroid Kür Reklam

Facebook:
Twitter:
Instagram:

✉ Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com*
* Kişisel mail göndermeyiniz

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.