Motivasyon ! Komple Bacak Antrenmanı

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Bacak kası geliştirme hareketler ile sizler için çok güzel bir bacak antrenmanı ve motivasyon videosu hazırladık

► Tüm Fitness Videoları:
► En Popüler Videolar:

Ücretsiz Abone Olun:
HakanFitness Uygulaması Android:
HakanFitness Uygulaması IOS:

Sahibi olduğum Eskişehir Mass Fit Spor Merkezi’nde çekimlerini Batuhan arkadaşım ile yaptığımız bacak antrenmanımız toplam 5 vücut geliştirme hareketinden oluşuyor

Bacak egzersizlerinden Squat, Leg Extension, Romanian Deadlift, Lying Leg Curl ve Standing Calf Raise ile yaptığımız antrenmanımızda bacak kaslarımızı kompla çalıştırıyoruz

Spor salonuna gidenler için ortalama bir bacak antrenmanı vazifesi görebilecek videomuzda ilk 2 harekette Quadriceps kaslarımızı diğer 2 harekette Hamstring kaslarımızı, son harekette de Calf kaslarımızdan Gastrocnemius kaslarımızı hedef aldık.

Steroid Kür Reklam

Antrenman sonunda yapılacak basit esneme ve gerdirme hareketleriyle antrenman sonrası hamlığı azaltabilir, ayrıca kaslarınız hacim kazanırken esnekliğinizi de kaybetmezsiniz.

Videomuzda ayrıca diz fleksiyonunda calf kaslarından olan gastrocnemius’un devreden çıktığını ve bu yüzden standing calf raise hareketini tercih ettiğimizden bahsettik. Tabi ki ayrıca soleus kaslarınız için seated calf raise de yapabilirsiniz.

İyi bir fitness programı ancak kişiye özel hazırlandığında maximum verim alınabilir. Kişiye özel program için mail atınız

Spor hareketleri yaparken meydana gelebilecek sakatlıklardan korunmak için lütfen hareketleri öncelikle düşük ağırlıklarla yüksek tekrar sayılarıyla birkaç hafta uygulayınız.

Facebook:
Twitter:
Instagram:

✉ Reklam, Proje ve Uzaktan Fitness Eğitmenliği için : dthakanbulbul@gmail.com*
* Kişisel mail göndermeyiniz

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.