Jinekomasti Öncesi Bireyler İçin Steroid Kullanımı

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Erkekler arasında önemli bir yüzdesi ergenlik döneminde gelişen tespit edilmemiş gyno (jinekomasti) var. Gyno zaten var olduğunda, yüksek östrojen seviyelerine duyarlılık normalden çok daha fazladır: çok kolaylıkla ağırlaştırılır ve maalesef çok kolay büyür.

Çoğu zaman meme ağrısı erken bir uyarı işaretidir ve ani anti-östrojen tedavisi gyno gelişimini önleyecektir. Genellikle gyno’nun bulunduğu yerde (algılanmasa bile) meme ağrısı yine erken bir uyarı işareti sağlar. Bazı durumlarda büyüme, ağrının gecikmiş bir yanıt olduğu ortaya çıkar.

Gyno’nun mevcut olmadığı, ancak bu miktarda Dianabol‘dan da geliştiği mümkündür. Anormal derecede yüksek estradiol düzeylerine karşılık gelen aşırı yüksek östrojen seviyeleri veya daha kesin olarak metilestradiyol seviyeleri, 25 mg / gün Dianabol ile kesinlikle ortaya çıkabilir.

Bundan sonra aromatize edici steroidleri önlemek zorunda değilsiniz, ancak östrojen seviyelerinin normalden daha düşük ya da daha iyisini, düşük normalin 20’sinin düşük pg / mL’sini aşmasına engel olmanız gerekiyor.

Bu, uygun letrozol kullanımı veya anastrozol gibi başka bir anti-aromataz kullanımı ile yapılabilir .

Kapalı çevrimde, östradiol seviyelerini yukarıdaki aralıkta tutmak için östradiol düzeylerini test etmek ve anti-aromataz düzeylerini kalibre etmek isteyebilirsiniz.

Steroid Kür Reklam
Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.