Balkan Pharma

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Balkan İlaç 2006 yılında kurulmuş bir ilaç firmasıdır.

Şirketin misyonu  daha sağlıklı ve daha mutlu insanlar daha uzun yaşamak yardımcı olmaktır. Bunun için şirket, ilaç araştırmalarının son sonuçlarını kullanır üretmek ve kaliteli önleme ve çeşitli hastalıkların tedavisini vermektedir.

Balkan İlaç sıradan vatandaşların satın alma gücü göz önüne alındığında, bir fiyat kabul edilebilir tek kalite ilaçlar, üretmek için başlıca hedef olarak belirlemiştir. Ve önemli sağlık kurumları sağlanan ilaçların bağışlarla, şirketin görev alternatif yardımcı kurumsal sosyal sorumluluk bir modeldir.

Ocak 2009’dan itibaren 2006 Ukrayna pazarında ilk ilaçlar kaydedildi beri şirket Moldovalı piyasada çalışıyor. Ekim 2010’da Balkan İlaç Moldova’da kamu sağlık kurumlarına ilaç vermenin hakkını kazandı. O zaman, şirket Singer yeni üretim kompleksi yatırım yapmaya başladı.

Şu anda, Kişinev’de fabrika, şirket Balkan İlaç 80 çalışanı bulunmaktadır. Doktorlar, kimyagerler, teknoloji ve mühendisler, programcılar mühendisler – hepsi yüksek vasıflı uzmanlar vardır. Şirketin hedefi ilaç üretim faaliyeti ile ilgili tüm zorluklarına karşılamak Moldova nitelikli, yetkin, içinde yaratmaktır. İşte bu yüzden, yükseltmek ve çalışanların hazırlık düzenli yurtdışından uzmanları çekici korumaktır – Romanya, Ukrayna ve Avrupa Birliği.

29 pozisyonları, hormon – – işletme süresi 127, anti-tümör preparasyonlar da dahil olmak üzere ilaç adı, en üreten ile 21, sinir sistemi (15) ile ilgili hazırlanmış etkisi, kalp-damar sistemi (16), sistem (13) anti-enflamatuar ile hazırlanan, analjezik (14), vb

Steroid Kür Reklam


Balkan İlaç
 önemli Romen yatırımdır. Son beş yıl içinde Kişinev’de fabrikanın yanında şirket ortak Singer yeni fabrikalar yapılması etrafında 26 milyon avro yatırım yaptı. Bina de yüklü daha gelişmiş sistemler Avrupa’da benzersiz olan donatılmıştır. Bitki yüksek nitelikli ve BDT ve Avrupa Birliği genişleyen pazar 400 kişiye çalışan sayısını artırarak, üretim büyümesini sağlayacaktır.

Üretimin diğer türlerinden farklı olarak, işlem için ilaç üretimi gereksinimleri katıdır. Moldova standartları GMP (İyi Üretim Uygulamaları) 12 000 metrekarelik bir alana sahip Sîngera fabrikasının zorunlu uygulama henüz yok karşın, tüm gereksinimleri karşılar.

Fabrikada onun düzgün çalışmasını sağlamak ve profesyoneller için hoş ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için tasarlanmış daha verimli sistemler monte edildi. ilaçların üretimi karmaşık bir süreçtir ve pek ideal gerektirir. yöntem bitmiş ürün ve hammadde kısırlık sağlayacak otomatik bir izleme sistemi performans ve erişim kontrol sistemi üzerinden uzaktan izlenecektir. Projede yer alan Mühendisler olduğunu Moldova henüz benzer sistemler teknik olarak söylüyorlar. Bu onlara düşündürüyor Balkan İlaç , Moldovalı piyasada know-how ithal gibi büyük bir proje, yatırım ek olarak ilaç endüstrisi bir teknik katkı getirdi.

Şirket Balkan İlaç Moldovalı piyasada hazırlıkları% 98’ini satıyor. İlaçlar çok Rusya ve Ukrayna’da ilaç pazarında şirket derecelendirilir. Bitki Sîngera şirkete aktarımından sonra AB pazarına olsun amaçlamaktadır.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.