2017 için 5 En İyi Steroid Kürü

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

2017 için 5 En İyi Steroid Kürü

İster steroid dünyasına yeni başlayanlar olsun deneyimli bir vücut geliştiricisi olun, amacınız en iyi steroid siklusları kullanarak 2016’dan en iyi şekilde yararlanmaktır . Kısa steril talimatlar ve dikkat etmeniz gereken uyarı işaretleri ile birlikte büyük steroid yığınlarının bir listesini bir araya getirdik. Elde etmek istediğiniz etki – hacim arttırma, kesme, mukavemeti arttırma – ya da seviyeniz kesinlikle iyi bilinen bileşiklerin veya daha yeni olanların bulunduğu steroid yığınının altında bulacaksınız.

Önce en önemli şey

Diyetinizi yeni tedavinize göre ayarlayın. Kas kazanmak ya da daha iyi bir tanıma ulaşmak üzereyseniz diyetin ideal olduğundan emin olun. Diyet önemli bir rol oynadığından, bunun ihmal edilmesi yapı sürecinizi yavaşlatır ve steroidleri daha az etkili hale getirir. Yaklaşık yazdım En Yaygın Yanılgıları – Kas Bina İçin Diyet , bunlardan bazıları tekrar olmadığından emin olmak için kontrol edin.

Sıkı ve düzenli tren . Steroidler vücudunuzun kas kurma becerilerini geliştirir, ancak bütün işi kendi başlarına yapmazlar. Toplu, kesmek veya güçlenmek için haftada en az 3 kez 45 dakikalık bir seansa hâlâ spor salonunda çalışmanız gerekiyor. Egzersiz Etkinliğini Artırma ile ilgili bu ipuçları , zaman içindeki etkinliklerini kanıtlayan farklı teknikler konusunda tavsiyeler verir.

Jinekomasti ve su tutma. Bunlar, anaboliklerin çoğunun en sık görülen etkilerinden bazılarına sahip oldukları için onlara yakından bakmak, sorunları bulmanıza ve geç olmadan bunları önlemenize yardımcı olur. Nolvadex veya Tamoksifen, jinom belirtileri kaybolana kadar günde 20 mg’lık bir dozda kullanılmalı ve siklusun sonuna kadar 10 mg ile devam etmelidir.

Clomid ve HCG yukarıda belirtilen yan etkileri, kas kaybını önlemek doğal testosteron üretimini yeniden ve kontrol altında tutmak için döngüsünün sonunda kullanılması tavsiye edilir. Clomid’i almanın birçok yolunu bulacaksınız, bununla birlikte, bu programı önerebiliriz: İlk haftada günlük 100 mg, daha sonra önümüzdeki 2 hafta boyunca günlük 50 mg doz düşür. HCG’ye gelince, haftalık 3x2500iu’luk bir dozajda son bisiklet süresince kullanımı önerilir.

# 1 Kas Yapısı Başlangıç ​​Stack: Deca + Test

Deca Durabolin (200-400mg) + Testosteron Etanat (500mg) – 8 hafta

Steroid Kür Reklam

Haftada 3 kez: 100mg Deca + 250mg Test, aynı şırınga içine + 200mg Deca ile karıştırılır.

Bu, steroid bisikletle ilk deneyimleri olanlar için önerilen en yaygın steroid yığınıdır. Güvenli, ancak yine de çok etkili olan Deca ve Testosteron, toplu olarak yardımcı olur, aynı zamanda çok etkili bir biçimde yağ yakar. İlk doz kullananlara daha düşük dozajla çalışmak harika olurken, kullanıcılar haftada 400mg Deca yapıştırırken altın zemini takip etmelidirler.

Bazı aromatizasyon mümkündür, bu yüzden Nolvadex’i el altında tutun. Bisiklet sürdükten sonra Clomid’e 7-10 gün boyunca atış yapın.

 

# 2 Kas Yapısı Başlangıç ​​Stack II: Deca + Test + Dianabol

Deca Durabolin (200-400mg) + Testosteron Etanat (500mg) + Dianabol (30mg) – 8 hafta

haftada 3 kez:

250mg test + 100mg Deca aynı şırınga içine karıştırılmış ve bir başka 30mg Dianabol

Kas bina yığını için mükemmel olan Dianabol ilavesi, Deca’ya kadar şaşırtıcı sonuçlar veren ve test yanıtlanmaya başlaması için bir kickstarter görevi görür. Sözlü, Dianabol kullanımı haftanın bir günü kapalı olan 6 hafta ile sınırlıdır. En iyisi, Dianabol‘ın günlük dozunu, kısa ömründen dolayı 3 alana ayırmaktır. Etkinliğini arttırmak için, protein açısından zengin bir öğün öncesi veya sonrasında alın.

Dianabol ve Testin neden olduğu su tutma etkisini azaltmak için günlük 10 mg Nolvadex veya Tamoksifen alın. Ayrıca, PCT sırasında Clomid’i, önümüzdeki 2 hafta boyunca 10 günlük kapalı döngüden alın.

# 3 Kesme Döngüsü: Testosteron + Trenbolon + Winstrol

Testoteron-Propiyonat (100mg) + Trenbolon-Asetat (75mg) + Winstrol (50mg günlük) – 12 hafta

Haftada 3 kez: 100 mg EOD Test Prop + 75 mg EOD Tren-Asetat + 50 mg / gün Winstrol (7-12 hafta)

Bu, 2016 yılında en çok bilinen kesme çevrimlerinden biridir . Özellikle diyetinize büyük önem veriyorsanız, sonuçlarla şaşıracaksınız.

Gyno’yu kontrol altında tutmak için günde 0.5 mg Arimidex’i alın. Post-Döngüsü Terapisi, döngüyü bittikten hemen sonra, 10 gün boyunca günlük olarak alınan 500 gr HCG ile başlamalıdır.

Ayrıca 7 günlükten başlamak üzere ilk 2 haftada bir 150 mg’lık bir doz almak ve 3. haftada 100 mg, 4. haftada 50 mg dozunu yavaş yavaş azaltmak için kromit kullanımı gereklidir.

 

# 4 Mukavemet ve Kesme Döngüsü II: Test + Şöför

Testoteron-Enantit 500mg (1-12 hafta) + Winstrol 50mg / gün (7-12 hafta) – 12 hafta 

Kesilmiş bir fiziğe ulaşmak ve genel gücü arttırmak için basit ama çok etkili döngü. Şüphesiz ki 2017’de, yarışmanın hazırlanması için vücut geliştiricilerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam etmektedir. Yana  Winstrol  sözlü olduğunu, diyet için bazı karaciğer temizleyiciler ekleyin emin olun. PCT’ye gelince, ilk 2 hafta boyunca 40 mg günlük Nolvadex alımı önerilir ve üçüncü haftada 20 mg önerilir.

# 5 Bağımsız Döngüsü: Test ve Tren

Düşük maliyetleri ve yan etkileri kontrol etme becerisi nedeniyle 2016’da popüler kalmış olan eski moda steroid siklusları asla.

Testosteron. Uzun sikluslar (8-12 hafta) için haftada 500mg. Dozajı hedeflerinize göre ayarlamanız gerekir, ancak bu miktarla devam etmek güvenli ve çok etkilidir. Arimidex aromatizasyon için kullanıma ihtiyaç duyulabilir ve Nolvadex PCT sırasında kullanılır (ilk 2 hafta boyunca günlük 40 mg Nolvadex alımı tavsiye edilir ve üçüncü haftada 20mg).

Trenbolone . Şaşırtıcı kesme efektleri ile amaç kesme için mükemmel olan Tren , vücut geliştiricilerin çoğunun tercih ettiği ilk seçenektir. 6 haftalık bir döngüde haftada 300 mg’lık bir dozaj, düşük libido, artan agresyon ve zayıf uyku gibi yan etkileri uzak tutmak için güvenli olduğu düşünülmektedir.

PCT , Tren durumunda bir zorunluluktur, bu yüzden şunlara dikkat edin:

  1. 10 gün boyunca 1000iu HCG
  2. 20mg Nolvadex günlük (5 hafta)
  3. 50mg Clomid (3 hafta)

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Sterid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.